Hakkımızda

Gümrük konusunda sorunlarınız çözümsüz kalmasın.

1930’lu yıllardan bugüne kadar gelişen koşullara uyumlu olarak devam eden çalışmalarımıza, birçok ürün yelpazesindeki deneyim ve uzmanlığımızı da birleştirerek, şirketimizde yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli sektörlerden adeta her müşterimize özel, Gümrük Müşavirliği hizmetleri vermekteyiz.


İstikrarlı bir büyümenin yanı sıra, hizmet kalitemizden asla ödün vermeden, sizler gibi değerli kurumsal müşterilerimiz için butik, fakat yüksek kaliteli ve profesyonel bir çözüm ortağıyız.


Erenköy Gümrük Müdürlüğü’ne komşu olan binamızda, kırk kişilik deneyimli ve uzman ekibimiz, motorize personellerimiz ve uzun süreli mesai saatlerimiz ile çalışmalarımızı dinamik bir şekilde sürdürerek, Türkiye ’deki tüm gümrüklerde aynı anda, aynı ahenk ile hizmet verebilmekteyiz.


Güncel teknolojiyi esas alarak, gelişmiş haberleşme ve denetleme alt yapımız ile gerek ofis bünyesinde, gerekse gümrük sahalarında, günümüz koşulları açısından değeri büyük olan zaman kavramını ve ekonomik maliyetleri minimuma indirerek en etkili şekilde hizmet vermekteyiz.


Etik kurallar çerçevesinde, başta güvenilirlik olmak üzere, aldığımız işi sahiplenmek, kendine ve başkalarına saygı duymak, sürekli geliştirmek, yaratıcı düşünerek çözüm odaklı çalışmak ilkelerimiz arasında yer almaktadır.


Sizlere gümrükleme konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.